អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៤,៤០២ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំសំកុស ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកវាលវែង ខេត្តពោធិ៍សាត់
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៤,៤០២ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំសំកុស ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកវាលវែងខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើការវិនិយោគ លើដំណាំកៅស៊ូ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជាកិច្ចសន្យាជួល ឬសម្បទាន។
Last updated | 13 មករា 2016 |
Created | 13 មករា 2016 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៤,៤០២ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំសំកុស ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកវាលវែង ខេត្តពោធិ៍សាត់ |
ការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៤,៤០២ ហិកតា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងតំបន់ដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំសំកុស ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ត ស្រុកវាលវែងខេត្តពោធិ៍សាត់ សម្រាប់ធ្វើការវិនិយោគ លើដំណាំកៅស៊ូ ក្រោមលក្ខខណ្ឌជាកិច្ចសន្យាជួល ឬសម្បទាន។ |