អនុក្រឹត្យលេខ ០២ ស្តីពីការដំឡើងការិយាល័យអាជីវកម្មរ៉ែ និងថ្មសំភារៈសំណង់នៃនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ ទៅជានាយកដ្ឋានរ៉ែសំណង់ ចំណុះអគ្គនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ នៃក្រសួងឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពល (ភាសាខ្មែរ)
អនុក្រឹត្យនេះស្តីអំពីការដំឡើងការិយាល័យអាជីវកម្មរ៉ែ និងសម្ភារៈសំណង់នៃនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែទៅជានាយកដ្ឋានរ៉ែ និងសំណង់ចំណុះអគ្គនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ នៃក្រសួងឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពល។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ០២ ស្តីពីការដំឡើងការិយាល័យអាជីវកម្មរ៉ែ និងថ្មសំភារៈសំណង់នៃនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ ទៅជានាយកដ្ឋានរ៉ែសំណង់ ចំណុះអគ្គនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ នៃក្រសួងឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពល (ភាសាខ្មែរ) |
អនុក្រឹត្យនេះស្តីអំពីការដំឡើងការិយាល័យអាជីវកម្មរ៉ែ និងសម្ភារៈសំណង់នៃនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែទៅជានាយកដ្ឋានរ៉ែ និងសំណង់ចំណុះអគ្គនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ នៃក្រសួងឧស្សាហកម្មរ៉ែ និងថាមពល។ |