អនុក្រឹត្យលេខ ៨៩ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ៦៤៥ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិសំរោងសែនជ័យ ១ និងភូមិសំរោងសែនជ័យ ២ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ
ដីទំហំ ៦៤៥ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជា ភូមិ សំរោងសែនជ័យ ១ និងភូមិសំរោងសែនជ័យ ២។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៨៩ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ៦៤៥ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិសំរោងសែនជ័យ ១ និងភូមិសំរោងសែនជ័យ ២ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ |
ដីទំហំ ៦៤៥ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជា ភូមិ សំរោងសែនជ័យ ១ និងភូមិសំរោងសែនជ័យ ២។ |