អនុក្រឹត្យលេខ៤៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដី ៨,៤៨០.៧១ ហិកតា នៅស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ចេញពីដីគ្រោងផ្តល់សម្បទានសង្គមកិច្ច សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធជូនប្រជាពលរដ្ឋនិងរក្សាទុកមួយចំណែកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
ដីទំហំ ៨,៤៨០.៧១ (ប្រាំបីពាន់បួនរយប៉ែតសិបក្បៀសចិតសិបមួយ) ហិកតា ត្រូវបានកាត់ចេញ ពីដីគ្រោងផ្តល់សម្បទានសង្គមកិច្ចស្ថិតនៅភូមិប្រម៉ា ឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ដែលដីទំហំ ៦,១១១.៤១ ហិកតា ត្រូវបានធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ១,៧៤០ គ្រួសារ ដែលបានកាន់កាប់ ប្រើប្រាស់ និងដាំដុះជាក់ស្តែង និងដីទំហំ ២,៣៦៨.៣០ ហិកតា រក្សាទុកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។
| Last updated | 24 សីហា 2016 |
| Created | 24 សីហា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៤៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដី ៨,៤៨០.៧១ ហិកតា នៅស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ចេញពីដីគ្រោងផ្តល់សម្បទានសង្គមកិច្ច សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធជូនប្រជាពលរដ្ឋនិងរក្សាទុកមួយចំណែកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
ដីទំហំ ៨,៤៨០.៧១ (ប្រាំបីពាន់បួនរយប៉ែតសិបក្បៀសចិតសិបមួយ) ហិកតា ត្រូវបានកាត់ចេញ ពីដីគ្រោងផ្តល់សម្បទានសង្គមកិច្ចស្ថិតនៅភូមិប្រម៉ា ឃុំកំពង់ដំរី ស្រុកឆ្លូង ខេត្តក្រចេះ ដែលដីទំហំ ៦,១១១.៤១ ហិកតា ត្រូវបានធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ១,៧៤០ គ្រួសារ ដែលបានកាន់កាប់ ប្រើប្រាស់ និងដាំដុះជាក់ស្តែង និងដីទំហំ ២,៣៦៨.៣០ ហិកតា រក្សាទុកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ |