អនុក្រឹត្យលេខ១២៨ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ ១,០០៥ហិកតា នៅស្រុកសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី ចេញពីដីតំបន់អភិរក្សជីវៈចំរុះសីមា និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចព្នង ០១ សហគមន៍និងការផ្តល់សិទ្ធិលើក្បាលដី
ផ្ទៃដីទំហំ១,០០៥ ហិកតានៅស្រុកសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរីត្រូវបានកាត់ចេញពីដីតំបន់អភិរក្សជីវៈចំរុះសីមា និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចព្នង ចំនួន១១៦គ្រួសារ លើ៥៣ក្បាលដី ដែលរួមមានដីលំនៅដ្ឋាន ២៤ក្បាលដី ដីកសិកម្មប្រពៃណី ២៩ក្បាលដី នៅភូមិពូត្រុំ សង្កាត់រមនា ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី។
Last updated | 28 មិថុនា 2023 |
Created | 3 មិថុនា 2016 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ១២៨ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ ១,០០៥ហិកតា នៅស្រុកសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី ចេញពីដីតំបន់អភិរក្សជីវៈចំរុះសីមា និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចព្នង ០១ សហគមន៍និងការផ្តល់សិទ្ធិលើក្បាលដី |
ផ្ទៃដីទំហំ១,០០៥ ហិកតានៅស្រុកសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរីត្រូវបានកាត់ចេញពីដីតំបន់អភិរក្សជីវៈចំរុះសីមា និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចព្នង ចំនួន១១៦គ្រួសារ លើ៥៣ក្បាលដី ដែលរួមមានដីលំនៅដ្ឋាន ២៤ក្បាលដី ដីកសិកម្មប្រពៃណី ២៩ក្បាលដី នៅភូមិពូត្រុំ សង្កាត់រមនា ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី។ |