អនុក្រឹត្យលេខ១២៥ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ១៤៩៦.៣១២៧ហិចតា នៅស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរីចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹង០១សហគមន៍ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
ផ្ទៃដីទំហំ១៤៩៦.៣១២៧ហិចតានៅស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី ត្រូវបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចគ្រឹង ចំនួន២០៥គ្រួសារ លើ ២១ក្បាលដី ដែលរួមមានដីលំនៅដ្ឋាន ០២ក្បាលដី ដីកសិកម្មប្រពៃណី ០៩ក្បាលដី ដីដំណាំដូរវែន ០៧ក្បាលដី ដីព្រៃអារក្សចំនួន ០២ក្បាលដី និងដីកប់សព ០១ក្បាលដី នៅឃុំកាឡៃ ឃុំអូរជុំ ឃុំល្អក់ និងឃុំប៉ូយ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតគិរី។
| Created | 29 កក្កដា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ១២៥ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ១៤៩៦.៣១២៧ហិចតា នៅស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរីចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹង០១សហគមន៍ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
ផ្ទៃដីទំហំ១៤៩៦.៣១២៧ហិចតានៅស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី ត្រូវបានកាត់ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិភាគតិចគ្រឹង ចំនួន២០៥គ្រួសារ លើ ២១ក្បាលដី ដែលរួមមានដីលំនៅដ្ឋាន ០២ក្បាលដី ដីកសិកម្មប្រពៃណី ០៩ក្បាលដី ដីដំណាំដូរវែន ០៧ក្បាលដី ដីព្រៃអារក្សចំនួន ០២ក្បាលដី និងដីកប់សព ០១ក្បាលដី នៅឃុំកាឡៃ ឃុំអូរជុំ ឃុំល្អក់ និងឃុំប៉ូយ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតគិរី។ |