អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៧ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ៧៩៩ ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ៧៩៩ (ប្រាំពីររយកៅសិបប្រាំបួន)ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋតាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដីនិងតារាងនិយាមកា ភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ និងអនុវត្ត តាមរូបមន្តបែងចែកដូចខាងក្រោម៖
១.ផ្ទៃដីចំនួន ២០% ទំហំ ១៥៩ ហិកតា ៨០ អា ប្រគល់ជូនរដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ។ ២.ផ្ទៃដីចំនួន ៨០% ទំហំ ៦៣៩ ហិកតា ២០ អា ផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនក្រុមហ៊ុន C99 international investment (Cambodia) Co.,Ltd. សម្រាប់ធ្វើការអភិវឌ្ឍជាសណ្ឋាគារ វីឡាទំនើប អគារស្នាក់នៅរួម ផ្សារទំនើប ភោជនីយដ្ឋាន មជ្ឈមណ្ឌលពាណិជ្ជកម្ម តំបន់សេវាកម្មនានា និងឃ្លាំងដាក់សម្ភារៈ។
| Last updated | 30 តុលា 2023 |
| Created | 30 តុលា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៧ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ៧៩៩ ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ៧៩៩ (ប្រាំពីររយកៅសិបប្រាំបួន)ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំទំនប់រលក ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋតាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដីនិងតារាងនិយាមកា ភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ និងអនុវត្ត តាមរូបមន្តបែងចែកដូចខាងក្រោម៖ ១.ផ្ទៃដីចំនួន ២០% ទំហំ ១៥៩ ហិកតា ៨០ អា ប្រគល់ជូនរដ្ឋបាលខេត្តព្រះសីហនុ។ ២.ផ្ទៃដីចំនួន ៨០% ទំហំ ៦៣៩ ហិកតា ២០ អា ផ្ដល់ជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនក្រុមហ៊ុន C99 international investment (Cambodia) Co.,Ltd. សម្រាប់ធ្វើការអភិវឌ្ឍជាសណ្ឋាគារ វីឡាទំនើប អគារស្នាក់នៅរួម ផ្សារទំនើប ភោជនីយដ្ឋាន មជ្ឈមណ្ឌលពាណិជ្ជកម្ម តំបន់សេវាកម្មនានា និងឃ្លាំងដាក់សម្ភារៈ។ |