អនុក្រឹត្យលេខ ៩៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩៤ ហិកតា ៨៧ អា និង ៨៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ
អនុក្រឹត្យលេខ ៩៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩៤ ហិកតា ៨៧ អា និង ៨៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ រតនៈ សម្បត្តិ។
| Last updated | 23 កញ្ញា 2022 |
| Created | 23 កញ្ញា 2022 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៩៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩៤ ហិកតា ៨៧ អា និង ៨៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យលេខ ៩៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩៤ ហិកតា ៨៧ អា និង ៨៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ រតនៈ សម្បត្តិ។ |