អនុក្រឹត្យលេខ ៩៣ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៦២ហិកតា ២អា និង ១៣ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីរឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅស្ថិតក្នុងភូមិភ្លឺធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៦២ហិកតា ២អា និង ១៣ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីរឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅស្ថិតក្នុងភូមិភ្លឺធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដីជូនគណៈកម្មាការគ្រប់គ្រងដីរដ្ឋខេត្តរតនគីរីដើម្បីញធ្វើការគ្រប់គ្រងនិងចាត់ចែងស្របតាមនីតិវីធីជាធរមាន
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៩៣ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៦២ហិកតា ២អា និង ១៣ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីរឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅស្ថិតក្នុងភូមិភ្លឺធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៦២ហិកតា ២អា និង ១៣ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីរឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅស្ថិតក្នុងភូមិភ្លឺធំ ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដីជូនគណៈកម្មាការគ្រប់គ្រងដីរដ្ឋខេត្តរតនគីរីដើម្បីញធ្វើការគ្រប់គ្រងនិងចាត់ចែងស្របតាមនីតិវីធីជាធរមាន |