អនុក្រឹត្យលេខ ៩០ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ១២១៧ហិកតា ៩៨អា និង ៨៩ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹងស្ថិតក្នុងភូមិល្អក់ ឃុំល្អក់ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងការកាត់ ផ្ទៃដីទំហំ ១២១៧ហិកតា ៩៨អា និង ៨៩ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹងស្ថិតក្នុងភូមិល្អក់ ឃុំល្អក់ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី ជូនគណៈកម្មាធិការគ្រប់គ្រងដីរដ្ឋខេត្តរតនគីវី ដើម្បីធ្វើការគ្រប់គ្រង និងចាត់ចែងស្របតាមនីតិវិធីជាធរមាន
Last updated | 13 កញ្ញា 2022 |
Created | 13 កញ្ញា 2022 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៩០ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ១២១៧ហិកតា ៩៨អា និង ៨៩ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹងស្ថិតក្នុងភូមិល្អក់ ឃុំល្អក់ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងការកាត់ ផ្ទៃដីទំហំ ១២១៧ហិកតា ៩៨អា និង ៨៩ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹងស្ថិតក្នុងភូមិល្អក់ ឃុំល្អក់ ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគីព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី ជូនគណៈកម្មាធិការគ្រប់គ្រងដីរដ្ឋខេត្តរតនគីវី ដើម្បីធ្វើការគ្រប់គ្រង និងចាត់ចែងស្របតាមនីតិវិធីជាធរមាន |