អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៣ ការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅ រៀបចំ និងអនុវត្តផែនការមេ នៃគណៈកម្មាធិការសម្របសម្រួលអន្តរក្រសួង អភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូ ពហុបំណង និងអភិវឌ្ឍបណ្តាខេត្តជាប់ឆ្នេរសមុទ្រកម្ពុជា ជារបៀងសេដ្ឋកិច្ច ពហុបំណង និងប្រទាក់ក្រឡា
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលដៅកំណត់អំពីការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅរបស់ គណៈកម្មាធិការសម្របសម្រួលអន្តរក្រសួងរៀបចំ និងអនុវត្តផែនការមេអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង និងអភិវឌ្ឍបណ្តាខេត្តជាប់ឆ្នេរសមុទ្រកម្ពុជាជារបៀងសេដ្ឋកិច្ចពុហុបំណង និងប្រទាក់ក្រឡា សរសេរជាអក្សរកាត់ថា គ.ផ.ព.ឆ។
| Last updated | 7 តុលា 2024 |
| Created | 7 តុលា 2024 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៣ ការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅ រៀបចំ និងអនុវត្តផែនការមេ នៃគណៈកម្មាធិការសម្របសម្រួលអន្តរក្រសួង អភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូ ពហុបំណង និងអភិវឌ្ឍបណ្តាខេត្តជាប់ឆ្នេរសមុទ្រកម្ពុជា ជារបៀងសេដ្ឋកិច្ច ពហុបំណង និងប្រទាក់ក្រឡា |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលដៅកំណត់អំពីការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅរបស់ គណៈកម្មាធិការសម្របសម្រួលអន្តរក្រសួងរៀបចំ និងអនុវត្តផែនការមេអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង និងអភិវឌ្ឍបណ្តាខេត្តជាប់ឆ្នេរសមុទ្រកម្ពុជាជារបៀងសេដ្ឋកិច្ចពុហុបំណង និងប្រទាក់ក្រឡា សរសេរជាអក្សរកាត់ថា គ.ផ.ព.ឆ។  |