អនុក្រឹត្យលេខ ៨៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ២៥០ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិត្រពាំងម្អមសែនជ័យ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់បន្សាយរាក់ ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ
ដីទំហំ ២៥០ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់បន្សាយរាក់ ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជា ភូមិត្រពាំងម្អមសែនជ័យ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៨៨ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ២៥០ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិត្រពាំងម្អមសែនជ័យ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់បន្សាយរាក់ ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ |
ដីទំហំ ២៥០ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់បន្សាយរាក់ ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជា ភូមិត្រពាំងម្អមសែនជ័យ។ |