អនុក្រឹត្យលេខ ៨៦ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ៩៩៧ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិសែនមនោរម្យ១ និងភូមិសែនមនោរម្យ២ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំគោកមន ស្រុកបន្ទាយអំពិល ខេត្តឧត្តរមានជ័យ
ដីទំហំ ៩៩៧ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំគោកមន ស្រុកបន្ទាយអំពិល ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជាភូមិសែនមនោរម្យ១, ភូមិសែនមនោរម្យ ២។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៨៦ ស្តីពីកាធ្វើអនុបយោគដីព្រៃបម្រុងអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ទំហំ ៩៩៧ ហិកតាសម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ច រៀបចំបង្កើតជាភូមិសែនមនោរម្យ១ និងភូមិសែនមនោរម្យ២ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំគោកមន ស្រុកបន្ទាយអំពិល ខេត្តឧត្តរមានជ័យ |
ដីទំហំ ៩៩៧ ហិកតានៃដែនព្រៃបម្រុងទុកអចិន្ត្រៃយ៍របស់រដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំគោកមន ស្រុកបន្ទាយអំពិល ខេត្តឧត្តរមានជ័យ ត្រូវបានអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់បែងចែកជាសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារយោធិន និងនគរបាល រៀបចំបង្កើតជាភូមិសែនមនោរម្យ១, ភូមិសែនមនោរម្យ ២។ |