អនុក្រឹត្យលេខ ៨៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគពីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រសង្កាត់កាចាញ និងសង្កាត់ឡាបានសៀក ក្រុងបានលុង ខេត្តរតនគីរី
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងការកាត់ ផ្ទៃដីមួយកន្លែងទំហំ ២២៥ហិកតា ៣៥អា និង៤០ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិ១ ភូមិ២ ភូមិ៣ និងភូមិ៤ សង្កាត់កាចាញ និងភូមិអូររមៀត សង្កាត់ឡាបានសៀក ក្រុងបានលុង ខេត្តរតនគីរី ចេញពីដីចម្ការកៅស៊ូរដ្ឋឡាបានសៀកធ្វើអនុបយោគពីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនយន ១២៤៩គ្រួសារ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៨៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគពីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រសង្កាត់កាចាញ និងសង្កាត់ឡាបានសៀក ក្រុងបានលុង ខេត្តរតនគីរី |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងក្នុងការកាត់ ផ្ទៃដីមួយកន្លែងទំហំ ២២៥ហិកតា ៣៥អា និង៤០ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិ១ ភូមិ២ ភូមិ៣ និងភូមិ៤ សង្កាត់កាចាញ និងភូមិអូររមៀត សង្កាត់ឡាបានសៀក ក្រុងបានលុង ខេត្តរតនគីរី ចេញពីដីចម្ការកៅស៊ូរដ្ឋឡាបានសៀកធ្វើអនុបយោគពីសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនយន ១២៤៩គ្រួសារ។ |