ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យ លេខ៨០ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាដីទុកទំហំ ៣,៤១៦.១៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ
ការកាត់ដីទំហំ ៣,៤១៦.១៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិដីក្រហម ឃុំត្រពាំងប្រាសាទ ស្រុកត្រពាំងប្រាសាទ ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ១,២៧៤.៦៥ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព ដីទំហំ ៧៤២.៨២ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Tomring Rubber និងទំហំ ១,៣៩៨.៦៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Tay Ninh Siem Reap Aphivat Caoutchouc និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ២,៦៩៣.៧៩ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ៥១៩គ្រួសារ និងទំហំ ៧២២.៣៥ ហិកតា សម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ៩៣១ក្បាលដី។