អនុក្រឹត្យ លេខ៧៩ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាដីទុក ទំហំ ២,៥៤៧.៦១ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃ និងកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ
ការកាត់ដីទំហំ ២,៥៤៧.៦១ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិត្រពាំងប្រាសាទ ឃុំត្រពាំងប្រាសាទ ស្រុកត្រពាំងប្រាសាទ ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៤៧១.៩៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព និងទំហំ ២,០៧៥.៦៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ឃុន សៀ អ៊ិមផត អ៊ិចផត និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៨០៦.៨៧ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤០៣គ្រួសារ និងទំហំ ៧៤០.៧៤ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ ចំនួន៥០៧ក្បាលដី។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៧៩ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាដីទុក ទំហំ ២,៥៤៧.៦១ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃ និងកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ |
ការកាត់ដីទំហំ ២,៥៤៧.៦១ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិត្រពាំងប្រាសាទ ឃុំត្រពាំងប្រាសាទ ស្រុកត្រពាំងប្រាសាទ ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៤៧១.៩៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែនជម្រកសត្វព្រៃគូលែនព្រហ្មទេព និងទំហំ ២,០៧៥.៦៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ឃុន សៀ អ៊ិមផត អ៊ិចផត និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៨០៦.៨៧ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤០៣គ្រួសារ និងទំហំ ៧៤០.៧៤ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋ ចំនួន៥០៧ក្បាលដី។ |