អនុក្រឹត្យលេខ ៧៨ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២១ហិកតា៣៥អា ៥២សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ហេង ទី
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២១ហិកតា ៣៥អា ៥២សង់ទីអា (ម្ភៃមួយហិតតា សាមសិបប្រាំអា ហាសិបពីរសង់ទីអា) ស្ថិតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឆ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ២១ហិកតា ៣៥អា ៥២សង់ទីអា សិ្ថតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជូនឈ្មោះ ហេង ទី។
| Last updated | 23 កញ្ញា 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៧៨ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២១ហិកតា៣៥អា ៥២សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ហេង ទី |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២១ហិកតា ៣៥អា ៥២សង់ទីអា (ម្ភៃមួយហិតតា សាមសិបប្រាំអា ហាសិបពីរសង់ទីអា) ស្ថិតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឆ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ២១ហិកតា ៣៥អា ៥២សង់ទីអា សិ្ថតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ជូនឈ្មោះ ហេង ទី។ |