អនុក្រឹត្យ លេខ៧៤ ស្តីពី ការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ
អនុក្រឹត្យ លេខ ៧៤ ស្តីពី ការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ បានសម្រេចកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ២៦២៥៩ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅសង្កាត់ពញាពន់ ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដែលត្រូវបានកំណត់ក្នុងអនុក្រឹតលេខ ២០ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែកុម្ភះ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងតាមោក ទំហំ ៣. ២៣៩,៧ ហិកតា ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។ អនុក្រឹត្យ ត្រូវបានធ្វើប្រទានកម្មផ្ទៃដីទំហំ ២៦២៥៩ ហិកតា ស្ថិតនៅសង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅរាជធានីភ្នំពេញ ខាងលើជាកម្មសិទ្ធិជូនលោក គី សេង។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៧៤ ស្តីពី ការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ |
អនុក្រឹត្យ លេខ ៧៤ ស្តីពី ការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ បានសម្រេចកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ២៦២៥៩ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅសង្កាត់ពញាពន់ ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដែលត្រូវបានកំណត់ក្នុងអនុក្រឹតលេខ ២០ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែកុម្ភះ ឆ្នាំ២០១៦ ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងតាមោក ទំហំ ៣. ២៣៩,៧ ហិកតា ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។ អនុក្រឹត្យ ត្រូវបានធ្វើប្រទានកម្មផ្ទៃដីទំហំ ២៦២៥៩ ហិកតា ស្ថិតនៅសង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅរាជធានីភ្នំពេញ ខាងលើជាកម្មសិទ្ធិជូនលោក គី សេង។ |