អនុក្រឹត្យលេខ ៧១អនក្រ.បក ស្ដីពីការផ្ទេរភារកិច្ចនិងឥណទានរបស់គណកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីសម្របសម្រួល រៀបចំនិងអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឈន៍នៅតាមបណ្តោយព្រំដែនទិសខាងលិច និងខាងជើងនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាមកនៅក្រោមសមត្ថកិច្ចរបស់គណកម្មាធិការសម្បទានដីសង្គមកិច្ចថ្នាក់ជាតិ
អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលបំណងសម្រេចផ្ទេរភារកិច្ចនិងឥណទានរបស់គណកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីសម្របសម្រួល រៀបចំនិងអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឈន៍នៅតាមបណ្តោយព្រំដែនទិសខាងលិច និងខាងជើងនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាមកនៅក្រោមសមត្ថកិច្ចរបស់គណកម្មាធិការសម្បទានដីសង្គមកិច្ចថ្នាក់ជាតិ ដោយត្រូវអនុវត្តតាមអនុក្រឹត្យលេខ ១៩ អនក្រ.បកចុះថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០០៣ ស្តីពីសម្បទានដីសង្គមកិច្ច។
| Last updated | 2 មីនា 2023 |
| Created | 2 មីនា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៧១អនក្រ.បក ស្ដីពីការផ្ទេរភារកិច្ចនិងឥណទានរបស់គណកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីសម្របសម្រួល រៀបចំនិងអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឈន៍នៅតាមបណ្តោយព្រំដែនទិសខាងលិច និងខាងជើងនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាមកនៅក្រោមសមត្ថកិច្ចរបស់គណកម្មាធិការសម្បទានដីសង្គមកិច្ចថ្នាក់ជាតិ |
អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលបំណងសម្រេចផ្ទេរភារកិច្ចនិងឥណទានរបស់គណកម្មការអន្តរក្រសួងដើម្បីសម្របសម្រួល រៀបចំនិងអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឈន៍នៅតាមបណ្តោយព្រំដែនទិសខាងលិច និងខាងជើងនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាមកនៅក្រោមសមត្ថកិច្ចរបស់គណកម្មាធិការសម្បទានដីសង្គមកិច្ចថ្នាក់ជាតិ ដោយត្រូវអនុវត្តតាមអនុក្រឹត្យលេខ ១៩ អនក្រ.បកចុះថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ឆ្នាំ ២០០៣ ស្តីពីសម្បទានដីសង្គមកិច្ច។ |