អនុក្រឹត្យលេខ៦៤ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០០០ ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិក្រពើ ឃុំបល្ល័ង ស្រុកប្រាសាទបាគង ខេត្តសៀមរាប ចេញពិដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០២២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនសាលានគរបាលភូមភាគ៤
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងដើម្បីកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០០០ ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិក្រពើ ឃុំបល្ល័ង ស្រុកប្រាសាទបាគង ខេត្តសៀមរាប ចេញពិដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០២២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនសាលានគរបាលភូមភាគ៤។
| Last updated | 7 កញ្ញា 2023 |
| Created | 7 កញ្ញា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៦៤ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០០០ ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិក្រពើ ឃុំបល្ល័ង ស្រុកប្រាសាទបាគង ខេត្តសៀមរាប ចេញពិដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០២២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនសាលានគរបាលភូមភាគ៤ |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងដើម្បីកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៦០០០០ ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិក្រពើ ឃុំបល្ល័ង ស្រុកប្រាសាទបាគង ខេត្តសៀមរាប ចេញពិដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០២២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនសាលានគរបាលភូមភាគ៤។ |