អនុក្រឹត្យលេខ ៥៦ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ១ហិកតា ២១អា ៦១សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបានបង្ហាញការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១ហិកតា ២១ អា និង ៦១សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិឬទ្ធី១ ឃុំកែវផុស ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ត្រូវបានផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈ្មោះ ស្រុី ថាមរុង្គ និង ថោង សុជាតា
Last updated | 6 កញ្ញា 2023 |
Created | 6 កញ្ញា 2023 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៥៦ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ១ហិកតា ២១អា ៦១សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបានបង្ហាញការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១ហិកតា ២១ អា និង ៦១សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិឬទ្ធី១ ឃុំកែវផុស ស្រុកស្ទឹងហាវ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ត្រូវបានផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិ ជូនឈ្មោះ ស្រុី ថាមរុង្គ និង ថោង សុជាតា |