អនុក្រឹត្យលេខ៥០ ស្តីពី ការផ្ទេរធនធានពីថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុក
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកំណត់ពីការផ្ទេរធនធានពីថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុកសម្រាប់ ថិរវេលា០៥ (ប្រាំ) ឆ្នាំ ពីឆ្នាំ២០១៩ ដល់ឆ្នាំ២០២៣។ អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលដៅកំណត់ទំហំថវិកាដែលត្រូវផ្ទេរប្រចាំឆ្នាំជាភាគរយនៃចំណូលចរន្ត ថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុក និងរូបមន្ត សន្ទស្សន៍នៃការវិភាជមូលនិធិក្រុង ស្រុក និងកម្មវិធីនៃការផ្ទេរ ឥណទាន និងសាច់ប្រាក់ទៅឱ្យរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក។
| Last updated | 8 មិថុនា 2020 |
| Created | 8 មិថុនា 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៥០ ស្តីពី ការផ្ទេរធនធានពីថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុក |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកំណត់ពីការផ្ទេរធនធានពីថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុកសម្រាប់ ថិរវេលា០៥ (ប្រាំ) ឆ្នាំ ពីឆ្នាំ២០១៩ ដល់ឆ្នាំ២០២៣។ អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលដៅកំណត់ទំហំថវិកាដែលត្រូវផ្ទេរប្រចាំឆ្នាំជាភាគរយនៃចំណូលចរន្ត ថវិការដ្ឋជូនមូលនិធិក្រុង ស្រុក និងរូបមន្ត សន្ទស្សន៍នៃការវិភាជមូលនិធិក្រុង ស្រុក និងកម្មវិធីនៃការផ្ទេរ ឥណទាន និងសាច់ប្រាក់ទៅឱ្យរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក។   |