អនុក្រឹត្យ លេខ៣៨៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការប្រទានកម្មដី និងការរក្សាទុកដីទំហំ ៤០.៥២៥៥ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តរតនៈគិរី
ការកាត់ដីទំហំ ៤០.៥២៥៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិកាឡៃតាវ៉ង ឃុំភ្នំកុក ស្រុកវ៉ើនសៃ ខេត្តរតនៈគិរី ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន អេសខេ ផ្លេនថេសិន សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៣៧.១៧៦៩ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន១៨គ្រួសារ និងទំហំ ៣.៣៤៨៦ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ១៩ក្បាលដី។
| Last updated | 15 មករា 2016 |
| Created | 15 មករា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៣៨៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការប្រទានកម្មដី និងការរក្សាទុកដីទំហំ ៤០.៥២៥៥ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តរតនៈគិរី |
ការកាត់ដីទំហំ ៤០.៥២៥៥ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិកាឡៃតាវ៉ង ឃុំភ្នំកុក ស្រុកវ៉ើនសៃ ខេត្តរតនៈគិរី ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន អេសខេ ផ្លេនថេសិន សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៣៧.១៧៦៩ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន១៨គ្រួសារ និងទំហំ ៣.៣៤៨៦ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ១៩ក្បាលដី។ |