អនុក្រឹត្យ លេខ៣៤៣ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដី ទំហំ ១,៤៧៣.៣៨ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ធំ
ការកាត់ដីទំហំ ១,៤៧៣.៣៨ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិតាព្រាច ឃុំទីពោ ស្រុកសន្ទុក ខេត្តកំពង់ធំ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៩៧៨.៧៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ៤៩៤.៦១ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ប៊ីអិនអេ សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៤១០.៥២ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ២៨០ គ្រួសារ និងរក្សាទុក ទំហំ ៦២.៨៦ ហិកតា ជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤០៥ក្បាលដី និងផ្ដល់សិទ្ធិជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋចំនួន ១ក្បាលដី។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៣៤៣ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគលើដី ទំហំ ១,៤៧៣.៣៨ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ធំ |
ការកាត់ដីទំហំ ១,៤៧៣.៣៨ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិតាព្រាច ឃុំទីពោ ស្រុកសន្ទុក ខេត្តកំពង់ធំ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៩៧៨.៧៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ៤៩៤.៦១ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ប៊ីអិនអេ សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១,៤១០.៥២ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ២៨០ គ្រួសារ និងរក្សាទុក ទំហំ ៦២.៨៦ ហិកតា ជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤០៥ក្បាលដី និងផ្ដល់សិទ្ធិជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋចំនួន ១ក្បាលដី។ |