អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣៨ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥ហិកតា ៣០អា ២៨សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងភូមិជ្រៃសែន សង្កាត់មនោរម្យ ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥ហិកតា ៣០អា ២៨សង់ទីអាស្ថិតក្នុងភូមិជ្រៃសែន សង្កាត់មនោរម្យ ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N WGS 1984 ដូចមាន ផែនទីបង្ហាញទីតាំង និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធជូនឈ្មោះ គៅ ហុង ដែលកាន់កាប់ជាក់ស្តែង។
| Last updated | 13 កុម្ភៈ 2024 |
| Created | 13 កុម្ភៈ 2024 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣៨ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥ហិកតា ៣០អា ២៨សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងភូមិជ្រៃសែន សង្កាត់មនោរម្យ ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥ហិកតា ៣០អា ២៨សង់ទីអាស្ថិតក្នុងភូមិជ្រៃសែន សង្កាត់មនោរម្យ ក្រុងសែនមនោរម្យ ខេត្តមណ្ឌលគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N WGS 1984 ដូចមាន ផែនទីបង្ហាញទីតាំង និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធជូនឈ្មោះ គៅ ហុង ដែលកាន់កាប់ជាក់ស្តែង។ |