អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣១ហិកតា ០២អា ៥៣សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកពនប់ ខេត្តព្រះសីហនុចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣១ហិកតា ០២អា ៥៣សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 4SN Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញ ទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ឡូ សុគន្ធ។
| Last updated | 13 កុម្ភៈ 2024 |
| Created | 13 កុម្ភៈ 2024 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣១ហិកតា ០២អា ៥៣សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកពនប់ ខេត្តព្រះសីហនុចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣១ហិកតា ០២អា ៥៣សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 4SN Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញ ទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ឡូ សុគន្ធ។ |