អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨៤៥ ហិកតា និង ១១ អា ចេញពីស្ថានីយផ្សព្វផ្សាយ និងស្តារព្រៃឈើក្បាលដំរី និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូន ប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដ ក្រោមគម្រោងបែងចែកដីដើម្បីសង្គមកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដំណាក់កាលទី៣ (LASED III) ស្ថិតនៅក្នុងឃុំក្បាលដំរី ស្រុកអូរគ្រៀងសែនជ័យ ខេត្តក្រចេះ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាក្នុងឧបសម្ព័ន្ធ នៃអនុក្រឹត្យនេះ។
| Last updated | 12 កុម្ភៈ 2024 |
| Created | 12 កុម្ភៈ 2024 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣២ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨៤៥ ហិកតា និង ១១ អា ចេញពីស្ថានីយផ្សព្វផ្សាយ និងស្តារព្រៃឈើក្បាលដំរី និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធី សម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រ គ្មានដីពិតប្រាកដ ស្ថិតនៅក្នុងឃុំក្បាលដំរី ស្រុកអូរគ្រៀងសែនជ័យ ខេត្តក្រចេះ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨៤៥ ហិកតា និង ១១ អា ចេញពីស្ថានីយផ្សព្វផ្សាយ និងស្តារព្រៃឈើក្បាលដំរី និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូន ប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដ ក្រោមគម្រោងបែងចែកដីដើម្បីសង្គមកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ច ដំណាក់កាលទី៣ (LASED III) ស្ថិតនៅក្នុងឃុំក្បាលដំរី ស្រុកអូរគ្រៀងសែនជ័យ ខេត្តក្រចេះ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាក្នុងឧបសម្ព័ន្ធ នៃអនុក្រឹត្យនេះ។ |