អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨១៧ ហិកតា ៤៦ អា និង ៧២ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ១២ ហិកតា ៣២ អា និង ២៦ សង់ទីអា ចេញពីរបៀងអភិរក្សជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ទិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិប៉ាងកិត ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨១៧ ហិកតា ៤៦ អា និង ៧២ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ និងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ១២ ហិកតា ៣២ អា និង ២៦ សង់ទីអា ចេញពីរបៀងអភិរក្សជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ទិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិប៉ាងកិត ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨១៧ ហិកតា ៤៦ អា និង ៧២ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ១២ ហិកតា ៣២ អា និង ២៦ សង់ទីអា ចេញពីរបៀងអភិរក្សជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ទិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិប៉ាងកិត ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
អនុក្រឹត្យនេះកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨១៧ ហិកតា ៤៦ អា និង ៧២ សង់ទីអា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើ ឆ្នាំ២០០២ និងកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ១២ ហិកតា ៣២ អា និង ២៦ សង់ទីអា ចេញពីរបៀងអភិរក្សជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ទិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្រៅ ស្ថិតក្នុងភូមិប៉ាងកិត ឃុំតាវែងលើ ស្រុកតាវែង ខេត្តរតនគិរី ។ |