អនុក្រឹត្យ លេខ៣១៧ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥៦៤.៧៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ស្ពឺ
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ៥៦៤.៧៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិចំប៉ី ឃុំហោងសំណំ ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៤១៧.៦៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ១៤៧.០៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Fortuna Plantation Cambodia Limited សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៥៥៥.២៧ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ១៨៩ គ្រួសារ និងទំហំ ៩.៤៧ ហិកតា សម្រាប់រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។
| Last updated | 15 មករា 2016 |
| Created | 15 មករា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៣១៧ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥៦៤.៧៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ស្ពឺ |
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ៥៦៤.៧៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិចំប៉ី ឃុំហោងសំណំ ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៤១៧.៦៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ១៤៧.០៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Fortuna Plantation Cambodia Limited សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៥៥៥.២៧ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ១៨៩ គ្រួសារ និងទំហំ ៩.៤៧ ហិកតា សម្រាប់រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។ |