អនុក្រឹត្យ លេខ២៩ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ១,៨៨២.៥៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីដែលមានដីកាដកហូត ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ
ការកាត់ដីទំហំ ១,៨៨២.៥៤ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិគោកអំពិល សង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៦៣៤.០៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងដីទំហំ ១,២៤៨.៤៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែលមានដីកាដកហូត (អតីតដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន រៀល គ្រីន) និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៩៩០.៧៩ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ២៦៦គ្រួសារ និងទំហំ ៨៩១.៧៥ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនលើដី ចំនួន ៥៥៤ក្បាលដីជូនពលរដ្ឋ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ២៩ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ១,៨៨២.៥៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីដែលមានដីកាដកហូត ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ |
ការកាត់ដីទំហំ ១,៨៨២.៥៤ ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិគោកអំពិល សង្កាត់កូនក្រៀល ក្រុងសំរោង ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ៦៣៤.០៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងដីទំហំ ១,២៤៨.៤៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីដែលមានដីកាដកហូត (អតីតដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន រៀល គ្រីន) និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៩៩០.៧៩ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន ២៦៦គ្រួសារ និងទំហំ ៨៩១.៧៥ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនលើដី ចំនួន ៥៥៤ក្បាលដីជូនពលរដ្ឋ។ |