អាជ្ញាប័ណ្ណ License not specified
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ២៨១ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥១ ហិកតា ៧៨ អា ២០ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិអន្សក្ដាម ឃុំស្នាអន្យា ស្រុកគ្រគរ ខេត្តពោធិ៏សាត់ ចេញពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ (ដីព្រៃ) កាន់កាប់ដោយរដ្ឋបាលខេត្តពោធិ៍សាត់និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន១៩គ្រួសារនៅស្រុកគ្រគរ ខេត្តពោធិ៍សាត់
ការពិពណ៌នា
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥១ ហិកតា ៧៨ អា ២០ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិអន្សក្តាម ឃុំស្នាអន្សា ស្រុកក្រគរ ខេត្ត ពោធិ៍សាត់ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាព្រំដីភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ ចេញពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ៦៤ ហិកតា ១៦ អា ៨៣ សង់ទីអា នៃក្បាលដីលេខ០៦៦១ លេខ០៦៦៤ និងលេខ០៦៧៤ កាន់កាប់ដោយរដ្ឋបាលខេត្តពោធិ៍សាត់ និង ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ១៩គ្រួសារ នៅស្រុកក្រគរ ខេត្ត ពោធិ៍សាត់។