អនុក្រឹត្យលេខ ២៨១ ស្តពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៣ ហិកតា ៦៩អា និង ៧៤សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៣ហិកតា ៦៩អានិង ៧៤សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនក្រុមហ៊ុន ហ្វូ ហាយ អិុនវេសមេន គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៨១ ស្តពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៣ ហិកតា ៦៩អា និង ៧៤សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៣ហិកតា ៦៩អានិង ៧៤សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនក្រុមហ៊ុន ហ្វូ ហាយ អិុនវេសមេន គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។ |