អនុក្រឹត្យលេខ ២៨០ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១០ ហិកតា ៤០អា ៣៩សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១០ហិកតា ៣៩សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិចំណោតរាម ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនធនាគារកាណាឌីយ៉ា ក.អ គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៨០ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១០ ហិកតា ៤០អា ៣៩សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១០ហិកតា ៣៩សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិចំណោតរាម ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងប្រគល់ជូនធនាគារកាណាឌីយ៉ា ក.អ គ្រប់គ្រងជាកម្មសិទ្ធិ។ |