អនុក្រឹត្យលេខ ២៤៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងមេទឹកបែកក្អម ស្ថិតនៅឃុំព្រែកអញ្ចាញនិងបឹងមេទឹកអំពៅឌៀប ស្ថិតក្នុងឃុំសំបូរមាស ស្រុកមុខកំពូល ខេត្តកណ្តាល ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះកំណត់ផ្ទៃបឹងមេទឹកបែកក្អម ទំហំ ៥៣ ហិកតា ៩៦ អា ៦៦ សង់ទីអា ស្ថិតនៅឃុំព្រែកអញ្ចាញ និងបឹងមេទឹកអំពៅឌៀប ទំហំ ១២៨ ហិកតា ៤៤ អា ៩១ សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងឃុំសំបូរមាស ស្រុកមុខកំពូល ខេត្តកណ្តាល ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។
| Last updated | 3 កុម្ភៈ 2022 |
| Created | 3 កុម្ភៈ 2022 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៤៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងមេទឹកបែកក្អម ស្ថិតនៅឃុំព្រែកអញ្ចាញនិងបឹងមេទឹកអំពៅឌៀប ស្ថិតក្នុងឃុំសំបូរមាស ស្រុកមុខកំពូល ខេត្តកណ្តាល ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះកំណត់ផ្ទៃបឹងមេទឹកបែកក្អម ទំហំ ៥៣ ហិកតា ៩៦ អា ៦៦ សង់ទីអា ស្ថិតនៅឃុំព្រែកអញ្ចាញ និងបឹងមេទឹកអំពៅឌៀប ទំហំ ១២៨ ហិកតា ៤៤ អា ៩១ សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងឃុំសំបូរមាស ស្រុកមុខកំពូល ខេត្តកណ្តាល ជាសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ។ |