អនុក្រឹត្យលេខ ២៤២ ស្តីពីការកាត់ដីសរុបទំហំ ៣៤៨៨,៥ ហិកតា នៅស្រុកបវេល ខេត្តបាត់ដំបងចេញពីដីសម្បទានព្រៃឫស្សីរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីមុិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ៩១០គ្រួសារ
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ៣៤៨៨,៥ ហិកតា នៅស្រុកបវេល ខេត្តបាត់ដំបងចេញពីដីសម្បទានព្រៃឫស្សីរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីមុិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ៩១០គ្រួសារ។
| Last updated | 22 មករា 2016 |
| Created | 22 មករា 2016 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៤២ ស្តីពីការកាត់ដីសរុបទំហំ ៣៤៨៨,៥ ហិកតា នៅស្រុកបវេល ខេត្តបាត់ដំបងចេញពីដីសម្បទានព្រៃឫស្សីរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីមុិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ៩១០គ្រួសារ |
ការកាត់ដីសរុបទំហំ ៣៤៨៨,៥ ហិកតា នៅស្រុកបវេល ខេត្តបាត់ដំបងចេញពីដីសម្បទានព្រៃឫស្សីរបស់ក្រុមហ៊ុនភាពីមុិច និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ៩១០គ្រួសារ។ |