អនុក្រឹត្យលេខ ២១៨ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ១៩១៥,៧០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងសង្កាត់សាមគ្គី ក្រុងស្ទឹងត្រែង ខេត្តស្ទឹងត្រែង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ
ផ្ទៃដីទំហំ ១៩១៥,៧០ (មួយពាន់ប្រាំបួនរយដប់ប្រាំក្បៀសចិតសិប) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីផែនទីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់សាមគ្គី ក្រុងស្ទឹងត្រែង ខេត្តស្ទឹងត្រែង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។
| Last updated | 25 ឧសភា 2017 |
| Created | 25 ឧសភា 2017 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២១៨ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ១៩១៥,៧០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងសង្កាត់សាមគ្គី ក្រុងស្ទឹងត្រែង ខេត្តស្ទឹងត្រែង សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ |
ផ្ទៃដីទំហំ ១៩១៥,៧០ (មួយពាន់ប្រាំបួនរយដប់ប្រាំក្បៀសចិតសិប) ហិកតា ដែលបានកាត់ចេញពីផែនទីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងសង្កាត់សាមគ្គី ក្រុងស្ទឹងត្រែង ខេត្តស្ទឹងត្រែង ត្រូវបានធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ។ |