អនុក្រឹត្យលេខ ២១២ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៣០២ ហិកតា ៥៨ អា និង ៦៨ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្នង ស្ថិតក្នុងភូមិស្រែឈូក ឃុំរលួសមានជ័យ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៣០២ ហិកតា ៥៨ អា និង ៦៨ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជន របស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្នងស្ថិតក្នុងភូមិស្រែឈូក ឃុំរលួសមានជ័យ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM_Zone_48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាជាឧបសម្ព័ន្ធ នៃអនុក្រឹត្យនេះ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២១២ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៣០២ ហិកតា ៥៨ អា និង ៦៨ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្នង ស្ថិតក្នុងភូមិស្រែឈូក ឃុំរលួសមានជ័យ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញអំពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៣០២ ហិកតា ៥៨ អា និង ៦៨ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជន របស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចព្នងស្ថិតក្នុងភូមិស្រែឈូក ឃុំរលួសមានជ័យ ស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM_Zone_48N Datum WGS 1984 ដូចមានផែនទីបង្ហាញទីតាំងដី និងតារាងនិយាមកាជាឧបសម្ព័ន្ធ នៃអនុក្រឹត្យនេះ។ |