ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ២១០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីកោះមាសទំហំ ៣៤០ ហិកតា ៦១អា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ និងស្រុកល្វាឯម និងស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល
អនុក្រឹត្យនេះ បង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈកោះមាសរបស់រដ្ឋទំហំ ៣៤០ ហិកតា​៦១ អា (បីរយសែសិបហិកតា និងហុកសិបមួយអា) ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ និងស្រុកល្វាឯម និងស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនរដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញនូវផ្ទៃដីទំហំ ១៨១ហិកតា ៥០អា (មួយរយប៉ែតសិបមួយហិកតា និងហាសិបអា) ស្ថិតនៅសង្កាត់ក្បាលកោះខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ និងចុះបញ្ជីជូនរដ្ឋបាលខេត្តកណ្តាលនូវផ្ទៃដីទំហំ ១៥៩ ហិកតា ១១អា (មួយរយហាសិបប្រាំបួនហិកតា និងដប់មួយអា) ស្ថិតនៅឃុំពាមឧកញ៉ាអុក ស្រុកល្វាឯម និងឃុំភូមិធំ ស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល។