អនុក្រឹត្យលេខ ២០៨ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៣ ហិកតា ៥៣ អា ២៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ
អនុក្រឹត្យលេខ ២០៨ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៣ ហិកតា ៥៣ អា ២៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ជា វណ្ណា, សុខ លី, សេង សត្ថា និងឈ្មោះ ច័ន្ទ កល្យាណ។
| Last updated | 4 មករា 2022 |
| Created | 4 មករា 2022 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២០៨ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៣ ហិកតា ៥៣ អា ២៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យលេខ ២០៨ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៣ ហិកតា ៥៣ អា ២៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ជា វណ្ណា, សុខ លី, សេង សត្ថា និងឈ្មោះ ច័ន្ទ កល្យាណ។ |