អនុក្រឹត្យលេខ ២០៤ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ ៣៣១ ហិកតា ៧៥អា និង ៣៩សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ សមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិសាលា ឃុំកក់ ស្រុកបរកែប ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
កាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣៣១ហិកតា ៧៥អា និង៣៩សង់ទីអា ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិសាលា ឃុំកក់ ស្រុកបរកែវ ខេត្តរតនគិរី។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាព ជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយភូមិសាលា ១សហគមន៍ មានចំនួន ៥០គ្រួសារ លើក្បាលដីសរុប ៣៨ក្បាលដី ដែលរួមមាន ដីលំនៅឋាន ៨ក្បាលដី និងដីកសិកម្ម ៣០ក្បាលដី ស្ថិតក្នុងឃុំកក់ ស្រុកបរកែវ ខេត្តរតនគិរី។
| Last updated | 15 កុម្ភៈ 2021 |
| Created | 15 កុម្ភៈ 2021 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២០៤ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ ៣៣១ ហិកតា ៧៥អា និង ៣៩សង់ទីអា ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិ សមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិសាលា ឃុំកក់ ស្រុកបរកែប ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
កាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣៣១ហិកតា ៧៥អា និង៣៩សង់ទីអា ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិសាលា ឃុំកក់ ស្រុកបរកែវ ខេត្តរតនគិរី។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាព ជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយភូមិសាលា ១សហគមន៍ មានចំនួន ៥០គ្រួសារ លើក្បាលដីសរុប ៣៨ក្បាលដី ដែលរួមមាន ដីលំនៅឋាន ៨ក្បាលដី និងដីកសិកម្ម ៣០ក្បាលដី ស្ថិតក្នុងឃុំកក់ ស្រុកបរកែវ ខេត្តរតនគិរី។ |