អនុក្រឹត្យលេខ ២០ អនក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៥៦ ហិកតា ០០ អា ៦៦ សង់ទីអា ស្ថិតនៅសង្កាត់ក្បាលកោះ ខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៥៦ ហិកតា ០០ អា ៦៦ សង់ទីអា (ហាសិបប្រាំមួយហិកតា សូន្យសូន្យអា ហុកសិបប្រាំមួយសង់ទីអា) ស្ថិតនៅសង្កាត់ក្បាលកោះ ខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ និងជាកម្មសិទ្ធិជូនរដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ។
Last updated | 27 ឧសភា 2022 |
Created | 27 ឧសភា 2022 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២០ អនក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៥៦ ហិកតា ០០ អា ៦៦ សង់ទីអា ស្ថិតនៅសង្កាត់ក្បាលកោះ ខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៥៦ ហិកតា ០០ អា ៦៦ សង់ទីអា (ហាសិបប្រាំមួយហិកតា សូន្យសូន្យអា ហុកសិបប្រាំមួយសង់ទីអា) ស្ថិតនៅសង្កាត់ក្បាលកោះ ខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ និងជាកម្មសិទ្ធិជូនរដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ។ |