អនុក្រឹត្យ លេខ១៩៥ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥០៣.២៥ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច និងដីគម្របព្រៃឈើ ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តសៀមរាប
ការកាត់ដីសរុប ទំហំ ៥០៣.២៥ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិព្រះធាតុ ឃុំខ្វាវ ស្រុកជីក្រែង ខេត្តសៀមរាប ដែលក្នុងនោះមាន៖ ទំហំ ៤៦៧.៥៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន សុភ័ណ្ឌធារី និងទំហំ ៣៥.៦៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងសម្រាប់ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣១១.១៨ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ១៦០ គ្រួសារ សម្រាប់រក្សាទុក ទំហំ ១៩២.០៧ ហិកតា សម្រាប់សហគមន៍ព្រៃឈើ និងសម្រាប់កំណើនប្រជាជន និងសម្រាប់ផ្ដល់ សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនលើដីជូនពលរដ្ឋចំនួន ២១៥ ក្បាលដី។
Last updated | 22 មករា 2016 |
Created | 22 មករា 2016 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ១៩៥ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៥០៣.២៥ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច និងដីគម្របព្រៃឈើ ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តសៀមរាប |
ការកាត់ដីសរុប ទំហំ ៥០៣.២៥ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិព្រះធាតុ ឃុំខ្វាវ ស្រុកជីក្រែង ខេត្តសៀមរាប ដែលក្នុងនោះមាន៖ ទំហំ ៤៦៧.៥៧ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន សុភ័ណ្ឌធារី និងទំហំ ៣៥.៦៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងសម្រាប់ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ៣១១.១៨ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ១៦០ គ្រួសារ សម្រាប់រក្សាទុក ទំហំ ១៩២.០៧ ហិកតា សម្រាប់សហគមន៍ព្រៃឈើ និងសម្រាប់កំណើនប្រជាជន និងសម្រាប់ផ្ដល់ សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនលើដីជូនពលរដ្ឋចំនួន ២១៥ ក្បាលដី។ |