អនុក្រឹត្យលេខ ១៩១ អនុក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ១ ១៥៤ (មួយពាន់មួយរយហាសិបបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរ ខេត្តកោះកុង
អនុក្រឹត្យលេខ ១៩១ អនុក្រ.បក ធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ១ ១៥៤ (មួយពាន់មួយរយហាសិបបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរ ខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីដោះស្រាយជូនប្រជាពលរដ្ឋរងផលប៉ះពាល់ជាមួយក្រុមហ៊ុន Union Development Group Co.,Ltd. និងត្រៀមបម្រុងទុកសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ច។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៩១ អនុក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ១ ១៥៤ (មួយពាន់មួយរយហាសិបបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរ ខេត្តកោះកុង |
អនុក្រឹត្យលេខ ១៩១ អនុក្រ.បក ធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ១ ១៥៤ (មួយពាន់មួយរយហាសិបបួន) ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរ ខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីដោះស្រាយជូនប្រជាពលរដ្ឋរងផលប៉ះពាល់ជាមួយក្រុមហ៊ុន Union Development Group Co.,Ltd. និងត្រៀមបម្រុងទុកសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ច។ |