អនុក្រឹត្យលេខ ១៩ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៣៦ ហិកតា ០៤អា និង ៣០សង់ទីអា នៅឃុំសំរុង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៣៦ ហិកតា ០៤អា និង ៣០សង់ទីអា នៅឃុំសំរុង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ។
| Last updated | 26 ឧសភា 2022 |
| Created | 26 ឧសភា 2022 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៩ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៣៦ ហិកតា ០៤អា និង ៣០សង់ទីអា នៅឃុំសំរុង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៣៦ ហិកតា ០៤អា និង ៣០សង់ទីអា នៅឃុំសំរុង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ។ |