អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឆ
កាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្រែជ្រៅ ឃុំតាំងសំរោង និងភូមិត្រពាំងប្រិយ៍ ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្រែជ្រៅ ឃុំតាំងសំរោង និងភូមិត្រពាំងប្រិយ៍ ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ជូនឈ្មោះ លី យ៉ុងផាត់ ដែលបានកាន់កាប់ជាក់ស្តែង។
| Last updated | 23 កុម្ភៈ 2021 |
| Created | 23 កុម្ភៈ 2021 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៦ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឆ |
កាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្រែជ្រៅ ឃុំតាំងសំរោង និងភូមិត្រពាំងប្រិយ៍ ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើដីទំហំ ៣៦៨ ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្រែជ្រៅ ឃុំតាំងសំរោង និងភូមិត្រពាំងប្រិយ៍ ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ជូនឈ្មោះ លី យ៉ុងផាត់ ដែលបានកាន់កាប់ជាក់ស្តែង។ |