អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៤ ស្តីពីការកំណត់ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ "រាម" នៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ
អនុក្រឹត្យនេះកំណត់ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនក្រសួងបរិស្ថាន ដែលជាអាជ្ញាធរមានអាណត្តិកាន់កាប់ដីរដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១០០ (មួយរយ) ហិកតា ស្ថិតក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ "រាម" នៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ។
Last updated | 27 មករា 2021 |
Created | 27 មករា 2021 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៤ ស្តីពីការកំណត់ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១០០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ "រាម" នៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ |
អនុក្រឹត្យនេះកំណត់ជាតំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងចុះបញ្ជីជូនក្រសួងបរិស្ថាន ដែលជាអាជ្ញាធរមានអាណត្តិកាន់កាប់ដីរដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១០០ (មួយរយ) ហិកតា ស្ថិតក្នុងឧទ្យានជាតិព្រះសីហនុ "រាម" នៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ។ |