អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៣ស្តីពី ការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ៨៦៣១ (ប្រាំបីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបមួយ)ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីផ្តល់ជូនក្រុមហ៊ុន Royal Group Co., Ltd. រៀបចំបង្កើត និងអភិវឌ្ឍន៍តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស
អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៣ស្តីពី ការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ៨៦៣១ (ប្រាំបីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបមួយ)ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីផ្តល់ជូនក្រុមហ៊ុន Royal Group Co., Ltd. រៀបចំបង្កើត និងអភិវឌ្ឍន៍តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស ដែលមានផែនទី និងចំណុចនិយាមកាភ្ជាប់នៃលិខិតលេខ១០៥៤ សណ. បស្ថ ចុះថ្ងៃទី០៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ របស់ក្រសួងបរិស្ថាន ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៣ស្តីពី ការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ៨៦៣១ (ប្រាំបីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបមួយ)ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីផ្តល់ជូនក្រុមហ៊ុន Royal Group Co., Ltd. រៀបចំបង្កើត និងអភិវឌ្ឍន៍តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស |
អនុក្រឹត្យលេខ ១៨៣ស្តីពី ការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ៨៦៣១ (ប្រាំបីពាន់ប្រាំមួយរយសាមសិបមួយ)ហិកតា ស្ថិតនៅក្នុងឧទ្យានជាតិបុទុមសាគរ ភូមិសាស្ត្រ ឃុំតានួន ស្រុកបូទុមសាគរខេត្តកោះកុង ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីផ្តល់ជូនក្រុមហ៊ុន Royal Group Co., Ltd. រៀបចំបង្កើត និងអភិវឌ្ឍន៍តំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស ដែលមានផែនទី និងចំណុចនិយាមកាភ្ជាប់នៃលិខិតលេខ១០៥៤ សណ. បស្ថ ចុះថ្ងៃទី០៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ របស់ក្រសួងបរិស្ថាន ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។ |