អនុក្រឹត្យលេខ ១៨០ ស្តីពី ការកែសម្រួលមាត្រា១ នៃអនុក្រឹត្យ១៤១ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១៤ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ រាជរដ្ឋាភិបាល
អនុក្រឹត្យលេខ ១៨០ ស្តីពី ការកែសម្រួលមាត្រា១ នៃអនុក្រឹត្យ១៤១ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១៤ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ រាជរដ្ឋាភិបាល ត្រូវទុកជានិរាករណ៍នូវអនុក្រឹត្យលេខ១៣៩ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៦១៥០ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មសិទ្ធិជូនលោកស្រី សេង គាង។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៨០ ស្តីពី ការកែសម្រួលមាត្រា១ នៃអនុក្រឹត្យ១៤១ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១៤ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ រាជរដ្ឋាភិបាល |
អនុក្រឹត្យលេខ ១៨០ ស្តីពី ការកែសម្រួលមាត្រា១ នៃអនុក្រឹត្យ១៤១ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១៤ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ រាជរដ្ឋាភិបាល ត្រូវទុកជានិរាករណ៍នូវអនុក្រឹត្យលេខ១៣៩ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៦១៥០ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មសិទ្ធិជូនលោកស្រី សេង គាង។ |