អនុក្រឹត្យ លេខ១៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដីទំហំ ១,៩៩០.៥៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តក្រចេះ
ការកាត់ដីទំហំ ១,៩៩០.៥៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិថ្កង ឃុំស្នួល ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះ ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Horizon Agriculture និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៧៥៤.៩៧ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ៣១៣គ្រួសារ និងទំហំ ២៣៥.៥៧ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤៨១ក្បាលដី។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ១៨ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដីទំហំ ១,៩៩០.៥៤ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តក្រចេះ |
ការកាត់ដីទំហំ ១,៩៩០.៥៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិថ្កង ឃុំស្នួល ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះ ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន Horizon Agriculture និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ១,៧៥៤.៩៧ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ៣១៣គ្រួសារ និងទំហំ ២៣៥.៥៧ ហិកតា រក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ៤៨១ក្បាលដី។ |