អនុក្រឹត្យ លេខ១៦៥ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដី ទំហំ ៤៨.៧៣ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ
ការកាត់ដីទំហំ ៤៨.៧៣ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិតាសំ ឃុំអូរស្វាយ ស្រុកត្រពាំងប្រាសាទ ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ឃុន សៀ អ៊ិមផត អ៊ិចផត និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៤៣.៨៨ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន១២គ្រួសារ និងទំហំ ៤.៨៥ ហិកតា រក្សាទុកសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ១២ក្បាលដី។
Last updated | 18 មករា 2016 |
Created | 18 មករា 2016 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ១៦៥ ស្ដីពីការកាត់ដី ការធ្វើអនុបយោគ និងការរក្សាទុកដី ទំហំ ៤៨.៧៣ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ |
ការកាត់ដីទំហំ ៤៨.៧៣ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិតាសំ ឃុំអូរស្វាយ ស្រុកត្រពាំងប្រាសាទ ខេត្តឧត្ដរមានជ័យ ដែលកាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រុមហ៊ុន ឃុន សៀ អ៊ិមផត អ៊ិចផត និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ប្រទានកម្មទំហំ ៤៣.៨៨ ហិកតា ជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន១២គ្រួសារ និងទំហំ ៤.៨៥ ហិកតា រក្សាទុកសម្រាប់អភិវឌ្ឍន៍ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធរូបវន្ត និងបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិឯកជនជូនពលរដ្ឋចំនួន ១២ក្បាលដី។ |